Încă nu v-ați verificat adresa de email

Märklin H0 - 341 - Transport de călători - D-Zug-Wagen 341 - DB

Numărul de referință al lotului 16105431
Märklin H0 - 341 - Transport de călători - D-Zug-Wagen 341 - DB

Licitația pe care o vizionați s-a încheiat

Arată licitații curente

Oferta este valabilă!

Pentru a plasa oferta dvs., va trebui doar să vă conectați sau să creați un cont gratuit

V-ați înregistrat deja?

Utilizator nou?

Creați un cont gratuit

Se așteaptă prelungirea Lot închis Deschisă pentru oferte peste Lotul se închide peste: Oferta expiră în:

Oferta actuală 80 €
Următoarea ofertă minimă 85 €
Locație: Germania
Taxa de licitație: 9% din licitația câștigătoare
Expedierea către Statele Unite ale Americii: 50.00 €

Nicio ofertă plasată.

80 € Licitant 3942
09-02-2018 18:40:02
75 € Licitant 6338
09-02-2018 14:59:29
70 € Licitant 3942
08-02-2018 23:13:05
65 € Licitant 6338
07-02-2018 17:31:35
60 € Licitant 4823
03-02-2018 16:27:11
50 € Licitant 6223
03-02-2018 16:27:03
48 € Licitant 4823
03-02-2018 16:27:03

AC - Curent alternativ/Analog - Stare foarte bună - Lipsă ambalaj original

Tip: Transport de călători
Marcă: Märklin
Compania feroviară: DB
Scală: H0
Numărul Catalogului: 341
Alimentare electrică: AC - Curent alternativ
Control: Analog
Stare: Stare foarte bună
Ambalare: Fără cutia originală
Serii: D-Zug-Wagen 341

Märklin H0 - 341 - 4 express train carriages form the 1940s. 1st/2nd class. Tinplate - length 17.5 cm. Green with bogies of sheet steel, buffers are silver-coloured, (one of the cars is a slightly lighter green colour and is possibly a repainted Märklin H0 -342 - Mitropa dining car).

In beautiful and good condition -Without original packaging (Will however be well packaged).

The photos give a good impression of, and are an integral part of the offer.

The package will be sent insured via DHL or Hermes.

De Krause-Traudes  top

Scorul opiniilor: 99.6
Recenzii făcute: 233
Membru din: 28 Decembrie 2015
  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    Excellent stuff, safe shipment
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    hbk59 24 Septembrie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    very carefully packed and shipped and adequately delivered. I am very pleased with the loc
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    peteralex 17 Septembrie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    Despite problems at the parcel, they were solved thanks to a good post sales service of the seller. Thank you very much Joh for your management of the issues.
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    descriu-74 10 Septembrie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    Verkäufer sehr freundlich, Artikel einwandfrei und schnelle Lieferung, Super.
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    J67J11T 3 Septembrie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    Bonjour: Comme d'habitude avec ce vendeur tout à bien fonctionné y compris la livraison dommage un peu cher d'envoi.
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    casanas 3 Septembrie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    Ja , ook deze kavel is goed aangekomen!

    Met vr. gr. ,

    Derk Jaap Bessem.
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    derkjaapbessem 17 August 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    Order is prima en op tijd ontvangen. Goed verpakt en met een persoonlijk schijven van de verkoper die mij veel plezier wenst met de aankoop.
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    Rhovos 16 August 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    Superschnelle Lieferung. Spitze
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    user-3f197e3 15 August 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    Zier er goed uit
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    waggel123 15 August 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    Perfect deal!!!
    Thank you very much
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    bonzai12 9 August 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    Alles perfect!
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    KeimpeM 29 Iulie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    Schnelle Lieferung und sehr gut verpackt.
    Zug entspricht genau den gemachten Angaben.
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    Aeffchen 25 Iulie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    Krause-Traudes doet zelf zijn uiterste best om de 'vermiste zending' te traceren. Verzoekt mij ook om de order status 'disputed' te laten zijn.
    Kortom; zeer serieus,zorgvuldig en professioneel.
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    user-fbda856 23 Iulie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    très positif, rapide et propre
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    papi1966 18 Iulie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    Perfect
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    descriu-74 17 Iulie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    Fornuftig pris, forsendelse til tiden, god indpakning og hilsen fra sælger.
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    arkinieks 11 Iulie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    Zeer mooi bedankt
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    merte125 11 Iulie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    All perfect. Thank you
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    user-8eea72b 10 Iulie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    Schöne Lokomotive. Funktioniert gut. Sehr empfehlenswert
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    LCvindtditobjectleuk 9 Iulie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    I 3 vagoni sono in ottime condizioni praticamente nuovi.
    L'imballo è eseguito a regola d'arte. Complimenti

    Roberto
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    user-fb35234 9 Iulie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    Der Märklin Wagen 43226 ist einwandfrei. Der Roco Schlierenwagen hat diverse Kleberspuren auf verschiedenen Fenstern und (was ich übersehen habe) es fehlen alle Haltegriffe an den Türen.
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    DH0210 9 Iulie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    Good transaction and good communication with seller.
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    adkapiteijn 7 Iulie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    Item snel en in prima staat ontvangen. Erg blij
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    46125 22 Iunie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    Gutes Material, ausgezeichnete Verpackung, sehr schnell zum Versand. Ich empfehle.
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    mouthuy 12 Iunie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    Todo perfecto muchas gracias
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    Sonvivot 11 Iunie 2018

Vizualizați toate 233 recenzii

Livrare

Vânzătorul va expedia articolul(ele) în decurs de 3 zile lucrătoare de la primirea confirmării plății.

Costurile de livrare sunt doar pentru destinațiile continentale.
Mai multe informații

Costuri de transport

Statele Unite ale Americii 50.00 €
Austria 15.00 €
Belgia 15.00 €
Canada 50.00 €
Danemarca 15.00 €
Elveția 30.00 €
Franța 15.00 €
Germania 10.00 €
Irlanda 15.00 €
Italia 15.00 €
Luxemburg 15.00 €
Norvegia 30.00 €
Polonia 30.00 €
Portugalia 15.00 €
Regatul Unit 30.00 €
Spania 15.00 €
Suedia 15.00 €
Țările de Jos 15.00 €
Restul Europei 30.00 €
Oriunde altundeva 50.00 €

În cazul în care câștigați mai mult de un lot de la același vânzător la aceeași licitație, articolele vor fi trimise în același transport. În acest caz, se vor aplica doar costurile de transport ale lotului cu cele mai mari costuri de transport.

Aveți întrebări cu privire la acest lot?

Contactați echipa noastră de Relații cu Clienții

Toate licitațiile noastre sunt supuse supravegherii notariale 

Opțiuni de plată

Visa Mastercard Sepa_credit_transfer

Partajați acest lot cu prietenii

Ne pare rău, însă nu vă putem accepta oferta

Din cauza unei plăți restante, nu putem plasa nicio ofertă la Catawiki.

Imediat ce plata a fost procesată, din nou veți putea plasa imediat ofertele dvs ca normale. Vă rugăm rețineți: dacă decideți să efectuați plata prin tranfer bancar, tranzacția va dura până la 2 zile lucrătoare până va fi procesată. Recomandăm utilizarea uneia dintre metodele directe de plată disponibile pe pagina de plăți.

Plătiţi acum

X
Încă nu v-ați înregistrat?
Creând-vă contul gratuit Catawiki, veți putea licita la oricare dintre cele 35,000 de obiecte speciale, scoase la licitație săptămânal.
sau Conectare