Încă nu v-ați verificat adresa de email

Märklin H0 - 341 - Transport de călători - D-Zug-Wagen 341 - DB

Numărul de referință al lotului 16105431
Märklin H0 - 341 - Transport de călători - D-Zug-Wagen 341 - DB

Licitația pe care o vizionați s-a încheiat

Arată licitații curente

Oferta este valabilă!

Pentru a plasa oferta dvs., va trebui doar să vă conectați sau să creați un cont gratuit

V-ați înregistrat deja?

Utilizator nou?

Creați un cont gratuit

Se așteaptă prelungirea Lot închis Deschisă pentru oferte peste Lotul se închide peste: Oferta expiră în:

Oferta actuală 80 €
Următoarea ofertă minimă 85 €
Locație: Germania
Taxa de licitație: 9% din licitația câștigătoare
Expedierea către Statele Unite ale Americii: 50.00 €

Nicio ofertă plasată.

80 € Licitant 3942
09-02-2018 18:40:02
75 € Licitant 6338
09-02-2018 14:59:29
70 € Licitant 3942
08-02-2018 23:13:05
65 € Licitant 6338
07-02-2018 17:31:35
60 € Licitant 4823
03-02-2018 16:27:11
50 € Licitant 6223
03-02-2018 16:27:03
48 € Licitant 4823
03-02-2018 16:27:03
Tradus în română
Va fi tradus de Google
Înapoi la prețul original
Tradus cu Google

AC - Curent alternativ/Analog - Stare foarte bună - Lipsă ambalaj original

Tip: Transport de călători
Marcă: Märklin
Compania feroviară: DB
Scală: H0
Numărul Catalogului: 341
Alimentare electrică: AC - Curent alternativ
Control: Analog
Stare: Stare foarte bună
Ambalare: Fără cutia originală
Serii: D-Zug-Wagen 341

Märklin H0 - 341 - 4 express train carriages form the 1940s. 1st/2nd class. Tinplate - length 17.5 cm. Green with bogies of sheet steel, buffers are silver-coloured, (one of the cars is a slightly lighter green colour and is possibly a repainted Märklin H0 -342 - Mitropa dining car).

In beautiful and good condition -Without original packaging (Will however be well packaged).

The photos give a good impression of, and are an integral part of the offer.

The package will be sent insured via DHL or Hermes.

De Krause-Traudes  top

Scorul opiniilor: 99.7
Recenzii făcute: 293
Membru din: 28 Decembrie 2015
  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    Heel veel lof voor deze verkoper.
    Heel snel geleverd en perfect
    verpakt. Met 3 dagen in huis vanuit
    Duitsland. TOP
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    Enola-Gay 6 Decembrie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    Livraison bien reçue et conforme à la cmmande
    Pas d'observation
    Avec mes remerciements
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    BELIER0804 6 Decembrie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    Het pakket goed ontvangen en het was goed verpakt
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    user-9f6b542 6 Decembrie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    Livraison bien reçue . Conforme à la commande
    pas d'observation
    Avec mes remerciements
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    BELIER0804 3 Decembrie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    Dhr. Krause-Traudes heeft het pakket verstuurd zoals het hoort. Alleen de verzending via DHL was niet waterdicht. Daardoor heb ik mijn pakket 1 week te laat ontvangen. De trackingscode klopte niet!!
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    pablomaria6788 3 Decembrie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    Helemaal prima. Schitterende loc geheel conform foto's en beschreven aanbieding. Keurig en goed verpakt.
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    ah54 3 Decembrie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    Merci pour le message
    Bien reçu et emballage parfait.
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    Chrislaw774 2 Decembrie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    deze had ik nog niet nu wel en hij was er snel
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    waggel123 2 Decembrie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    Arrivé 3 jours après mon paiement. L'état correspond à sa description, la boite été très bien préserver, je très heureux de mon achat. Je vous le recommande franchement. Encore merci.
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    user-1989f8d 30 Noiembrie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    Bien reçu la livraison de la commande qui est conforme et bien arrivée
    Pas d'observation à formuler.
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    BELIER0804 28 Noiembrie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    OK.
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    casanas 26 Noiembrie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    locomotief goed verpakt ontvangen.
    ook leuk dat er een persoonlijk briefje bij was gedaan. top!
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    REVA1955 23 Noiembrie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    Gentile sig.
    Ho ricevuto un pacco. Ok!
    È una locomotiva bellissima.
    Sono molto contento.
    Grazie molto.
    Filippo
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    user-cc62490 22 Noiembrie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    llego muy bien
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    Sonvivot 20 Noiembrie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    Keurig verzorgd afgeleverd. Ziet er prima uit.
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    54Henk 20 Noiembrie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    As expected, able to resolve issues in a friendly manner.
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    nicbout30 15 Noiembrie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    Prodotto corrispondente alla descrizione e ben imballato.
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    Cinzia1909 13 Noiembrie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    Ware ist geliefert worden , Top in Ordnung, lok fährt einwandfrei, bin sehr
    zufrieden mit Catawiki ,empfähle Euch weiter.
    Danke Reiner 11
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    reiner11 13 Noiembrie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    De foto's. Waren mooier dan het origineel maar oké
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    6528 13 Noiembrie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    All perfect, quick in the delivery. Thank you
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    user-8eea72b 13 Noiembrie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    All perfect, quick in the delivery. Thank you
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    user-8eea72b 13 Noiembrie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    levering is een slechte prestatie van dhl en dat voor 18 euro verzendkosten!!!!
    Artikel is in orde
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    aswed 12 Noiembrie 2018

    Răspunsul vânzătorului
    Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    Dear Mr. Feldmann, are you directing your feed back to me or to DHL?
    A DHL-parcel from Germany to the Netherlands (or vice versa) usually takes 5-6 days until delivery and costs 17,99 €. Your parcel was delivered after 5 days. I´d be interested to understand, why you issue a "neutral" evaluation of the seller, if the article (the seller´s responsibility) and the delivery (DHL´s responsibility) are ok? kind regrads, JKT
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți
  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    The item arrived extremely quickly and in excellent conditions. Not in the original package (as announced), but very well packed and protected. Also got a personalized message from the seller!
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    user-2a9329d 9 Noiembrie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    Alles ist in Ordnung, die Ware ist unverletzt angekommen.
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    user-078b673 5 Noiembrie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    alles i.o
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    Maerklin2016 5 Noiembrie 2018

Vizualizați toate 293 recenzii

Livrare

Vânzătorul va expedia articolul(ele) în decurs de 3 zile lucrătoare de la primirea confirmării plății.

Costurile de livrare sunt doar pentru destinațiile continentale.
Mai multe informații

Costuri de transport

Statele Unite ale Americii 50.00 €
Austria 15.00 €
Belgia 15.00 €
Canada 50.00 €
Danemarca 15.00 €
Elveția 30.00 €
Franța 15.00 €
Germania 10.00 €
Irlanda 15.00 €
Italia 15.00 €
Luxemburg 15.00 €
Norvegia 30.00 €
Polonia 30.00 €
Portugalia 15.00 €
Regatul Unit 30.00 €
Spania 15.00 €
Suedia 15.00 €
Țările de Jos 15.00 €
Restul Europei 30.00 €
Oriunde altundeva 50.00 €

În cazul în care câștigați mai mult de un lot de la același vânzător la aceeași licitație, articolele vor fi trimise în același transport. În acest caz, se vor aplica doar costurile de transport ale lotului cu cele mai mari costuri de transport.

Toate licitațiile noastre sunt supuse supravegherii notariale 

Opțiuni de plată

Visa Mastercard Sepa_credit_transfer

Partajați acest lot cu prietenii

Ne pare rău, însă nu vă putem accepta oferta

Din cauza unei plăți restante, nu putem plasa nicio ofertă la Catawiki.

Imediat ce plata a fost procesată, din nou veți putea plasa imediat ofertele dvs ca normale. Vă rugăm rețineți: dacă decideți să efectuați plata prin tranfer bancar, tranzacția va dura până la 2 zile lucrătoare până va fi procesată. Recomandăm utilizarea uneia dintre metodele directe de plată disponibile pe pagina de plăți.

Plătiţi acum

X
Încă nu v-ați înregistrat?
Creând-vă contul gratuit Catawiki, veți putea licita la oricare dintre cele 50,000 de obiecte speciale, scoase la licitație săptămânal.
sau Conectare