Încă nu v-ați verificat adresa de email

Märklin H0 - 341 - Transport de călători - D-Zug-Wagen 341 - DB

Numărul de referință al lotului 16105431
Märklin H0 - 341 - Transport de călători - D-Zug-Wagen 341 - DB

Licitația pe care o vizionați s-a încheiat

Arată licitații curente

Oferta este valabilă!

Pentru a plasa oferta dvs., va trebui doar să vă conectați sau să creați un cont gratuit

V-ați înregistrat deja?

Utilizator nou?

Creați un cont gratuit

Se așteaptă prelungirea Lot închis Deschisă pentru oferte peste Lotul se închide peste:

Oferta actuală 80 €
Următoarea ofertă minimă 85 €
Taxa de licitație: 9% din licitația câștigătoare
Expedierea către Statele Unite ale Americii: 50.00 €

Nicio ofertă plasată.

80 € Licitant 3942
09-02-2018 18:40:02
75 € Licitant 6338
09-02-2018 14:59:29
70 € Licitant 3942
08-02-2018 23:13:05
65 € Licitant 6338
07-02-2018 17:31:35
60 € Licitant 4823
03-02-2018 16:27:11
50 € Licitant 6223
03-02-2018 16:27:03
48 € Licitant 4823
03-02-2018 16:27:03

AC - Curent alternativ/Analog - Stare foarte bună - Lipsă ambalaj original

Tip: Transport de călători
Marcă: Märklin
Scală: H0
Alimentare electrică: AC - Curent alternativ
Control: Analog
Numărul Catalogului: 341
Stare: Stare foarte bună
Ambalare: Lipsă ambalaj original
Compania feroviară: DB
Serii: D-Zug-Wagen 341

Märklin H0 - 341 - 4 express train carriages form the 1940s. 1st/2nd class. Tinplate - length 17.5 cm. Green with bogies of sheet steel, buffers are silver-coloured, (one of the cars is a slightly lighter green colour and is possibly a repainted Märklin H0 -342 - Mitropa dining car).

In beautiful and good condition -Without original packaging (Will however be well packaged).

The photos give a good impression of, and are an integral part of the offer.

The package will be sent insured via DHL or Hermes.

De Krause-Traudes  top

Scorul opiniilor: 99,5%
Recenzii făcute: 186
Membru din: 28 Decembrie 2015
  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    Gutes Material, ausgezeichnete Verpackung, sehr schnell zum Versand. Ich empfehle.
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    mouthuy 12 Iunie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    Todo perfecto muchas gracias
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    Sonvivot 11 Iunie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    ++++++++++++++++++++++++++++++++
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    user-9dddfdc 9 Iunie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    perfetto
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    Larius83 7 Iunie 2018

  • Vă rugăm să rețineți: unele elemente de pe această pagină au fost traduse automat.
    Helaas zaten de beloofde originele verpakkingen niet bij en de pakket dienst was niet erg duidelijk met wanneer ze het pakketje zouden bezorgen.
    Vizualizați traducerea Tradus automat. Opriți

    Edv101 29 Mai 2018

Vizualizați toate 186 recenzii

Livrare

Vânzătorul va expedia articolul(ele) în decurs de 3 zile lucrătoare de la primirea confirmării plății.

Costurile de livrare sunt doar pentru destinațiile continentale.
Mai multe informații

Costuri de transport

Statele Unite ale Americii 50.00 €
Austria 15.00 €
Belgia 15.00 €
Canada 50.00 €
Danemarca 15.00 €
Elveția 30.00 €
Franța 15.00 €
Germania 10.00 €
Irlanda 15.00 €
Italia 15.00 €
Luxemburg 15.00 €
Norvegia 30.00 €
Polonia 30.00 €
Portugalia 15.00 €
Regatul Unit 30.00 €
Spania 15.00 €
Suedia 15.00 €
Țările de Jos 15.00 €
Restul Europei 30.00 €
Oriunde altundeva 50.00 €

Economisiți costurile de transport

Puteți ridica acest lot de la vânzător: Gütersloh (NRW), Germania.

În cazul în care câștigați mai mult de un lot de la același vânzător la aceeași licitație, articolele vor fi trimise în același transport. În acest caz, se vor aplica doar costurile de transport ale lotului cu cele mai mari costuri de transport.

Ne pare rău, însă nu vă putem accepta oferta

Din cauza unei plăți restante, nu putem plasa nicio ofertă la Catawiki.

Imediat ce plata a fost procesată, din nou veți putea plasa imediat ofertele dvs ca normale. Vă rugăm rețineți: dacă decideți să efectuați plata prin tranfer bancar, tranzacția va dura până la 2 zile lucrătoare până va fi procesată. Recomandăm utilizarea uneia dintre metodele directe de plată disponibile pe pagina de plăți.

Plătiţi acum

X
Încă nu v-ați înregistrat?
Creând-vă contul gratuit Catawiki, veți putea licita la oricare dintre cele 35,000 de obiecte speciale, scoase la licitație săptămânal.
sau Conectare

Nu mai ratați nici un obiect special!

Catawiki vinde la licitație 30.000 de obiecte speciale în fiecare săptămână. Lăsați-ne adresa dvs. de e-mail, iar noi vă vom trimite actualizări gratuite cu privire la obiectele noastre speciale și reducerile excelente.

Nu, nu mă interesează obiectele speciale sau reducerile